Uruchamiamy zgłoszenia internetowe!

Teatromaniacy!

Poznański Festiwal Teatrów „Marcinek” idzie z duchem czasu! W tym roku grupy teatralne z całej Polski będą miały możliwość przysyłania zgłoszeń nie tylko drogą tradycyjną, ale również internetowo! Uruchomiliśmy specjalny adres e-mail, na który należy kierować dokumenty.

Poniżej znajdziecie podstawowe zasady zgłoszeń internetowych:

  1. Wszystkie pliki niezbędne do zgłoszenia, tj. wypełnioną Kartę uczestnika wraz z załącznikami należy przysyłać na adres: zgloszenia@marcinekfestiwal.pl wpisując w tytule maila nazwę zespołu i miejscowość, z której pochodzi.
  2. W treści maila należy umieścić link do dysku internetowego, z którego można pobrać plik z nagraniem spektaklu lub link do odtwarzacza wideo, z którego możliwe jest pobranie pliku. Prosimy o umieszczanie plików w formatach wymienionych w Regulaminie PFTM.
  3. Na stronie internetowej PFTM dostępny jest Formularz Karty uczestnika w formacie .docx. Należy go pobrać i wypełnić komputerowo lub ręcznie, pamiętając o umieszczeniu pieczęci szkoły/placówki. Link do formularza: Formularz Karty Uczestnika
  4. Wypełnioną Kartę uczestnika należy dołączyć do maila. Plik powinien być w formacie .docx; .doc lub .pdf.
  5. Jako kolejne załączniki prosimy umieszczać Dokumentację pracy zespołu oraz Szczegółową obsadę spektaklu. 
  6. W treści maila należy uwzględnić następujące dane: tytuł spektaklu, zespół, macierzystą szkołę/placówkę, miejscowość, imię i nazwisko instruktora, oraz ewentualne informacje dodatkowe, których nie wpisano w Formularzu.
  7. Organizatorzy potwierdzą rejestrację każdego zgłoszenia przysłanego drogą internetową.
  8. Organizatorzy mogą poprosić zespół o nadesłanie zgłoszenia drogą pocztową, jeśli wystąpią poważne problemy z pobraniem pliku wideo/załączników.

Pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres: m.krakowiak@marcinekfestiwal.pl lub w konwersacji na Facebooku PFTM.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze propozycje spektakli!

27 stycznia 2018 Michalina Krakowiak PFTM 2018 No Comments

Share Your Thoughts