Ostatnie przedstawienia

Teatromaniacy!

Zakończyliśmy już występy młodych artystów w konkursie XVII PFTM. Jury Główne oraz Jury Studenckie udało się na obrady.

Grupa Teatralna MPF z Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Ziemi Gostyńskiej w Gostyniu spektaklem „Pozory” podbiła serca publiczności. Gra aktorska na wysokim poziomie, dopracowany scenariusz i zgranie aktorów dowodzą, że młodzi artyści potrafią tworzyć spektakle porównywalne z profesjonalnymi widowiskami.

        

Kolejne widowisko Teatru CYK z Gminnego Ośrodka kultury „Sokół” w Czerwonaku nosi intrygujący tytuł „Mój niepokój ma przy sobie broń”. Młodzi artyści poprowadzili polemikę z wizerunkiem współczesnego młodego człowieka, zdobywcy świata bez sumienia. Reżyser zdecydował się na ciekawe rozwiązania scenograficzne – balony napełnione helem zostały bardzo dobrze ograne przez młodych artystów.

       

Konkurs XVII PFTM zakończył teatr Jo! z Liceum Ogólnokształcącego Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana Bosko w Pile spektaklem „LOGOS”.

      

Jury już niedługo ogłosi werdykt. Zapraszamy Was na Galę XVII PFTM, która rozpocznie się o godzinie 16:00 w auli „Marcinka”. Kto otrzyma Nagrodę Główną? Dowiemy się już niedługo!

12 marca 2017 Aleksandra Gąska PFTM 2017 No Comments

Share Your Thoughts