Ostatni dzień przygotowań!

Teatromaniacy!

Już jutro rozpoczynamy XVI edycję Poznańskiego Festiwalu Teatrów „Marcinek”. Już od rana ciężko pracujemy, by uczynić nasze święto teatru wyjątkowym!
W tym roku przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji. Na miłośników aktorstwa czekają wykłady prowadzone przez poznańskich teatrologów: dr hab. Grzegorza Ziółkowskiego oraz dr hab. Jacka Wachowskiego. Od rana młodzi artyści będą mogli uczestniczyć w warsztatach dwóch aktorów i pedagogów: pana Macieja Zakrzewskiego i pana Janusza Andrzejewskiego.
Ale to nie koniec niespodzianek! W holu „Marcinka” stanęła wystawa poświęcona życiu i twórczości – zarówno teatralnej, jak i plastycznej – Tadeusza Kantora, artysty światowej sławy. Będzie można ją oglądać przez wszystkie dni festiwalowe.
Z tej okazji mamy dla Was zagadkę. Poniższe zdjęcia przedstawiają elementy naszej ekspozycji. Czy znajdziecie je wszystkie?

Najważniejszym punktem programu pierwszwgo dnia Festiwalu będzie uroczysta Inauguracja XVI PFTM. O 17:00 w auli „Marcinka” nie może Was zabraknąć!

Do zobaczenia jutro!

Share Your Thoughts