Do zobaczenia…

Teatromaniacy!

Uczniowie I LO w Poznaniu wrócili już do codziennych zajęć, ze szkolnych ścian zniknęły programy XVI PFTM, a wystawa w holu szkoły zostanie niebawem rozmontowana…

Trzy dni XVI Poznańskiego Festiwalu Teatrów „Marcinek 2016” minęły zdecydowanie zbyt szybko. Spotkanie teatralne młodzieży z całej Polski było krótkie, jednak intensywne, za co bardzo dziękujemy Uczestnikom oraz Gościom naszego święta teatru. Poznaliśmy wspaniałych artystów, którzy, podobnie jak my, nie mogą żyć bez sceny i to właśnie na niej realizują swoje pasje aktorskie.

Spektakle wystawiane na deskach auli „Marcinka” udowodniły, że w polskich gimnazjach i liceach panuje chęć wyrażenia siebie poprzez ruch, światło, emocje.

Chcielibyśmy również podziękować naszej Opiekunce i Organizatorce XVI Poznańskiego Festiwalu Teatrów „Marcinek 2016” za umiejętność zmobilizowania dziesiątek wolontariuszy, a także Dyrekcji I Liceum Ogólnokształcącego i Gimnazjum Dwujęzycznego im. K. Marcinkowskiego za umożliwienie realizacji i pomoc w organizacji imprezy.

Grupy, które chciałyby odebrać więcej zdjęć ze swoich spektakli, proszone są o kontakt.

Dziękujemy za współpracę naszemu fotografowi – Marcinowi Balińskiemu!

Mamy nadzieję, że zobaczymy się z Wami za rok – w trakcie 12 miesięcy doskonalcie się, grajcie, a przede wszystkim – czerpcie radość ze wspaniałej pasji, jaką jest teatr!

Do zobaczenia za rok!

2 Comments

  1. Teatr Avis

    17 marca, 2016

    Z kim można się skontaktować i w jaki sposób? 🙂

  2. Wystarczy napisać do nas tutaj, na fb 🙂 zapraszam na priv 😉

Share Your Thoughts